ZAJĘCIA PLASTYCZNE Z ELEMENTAMI ARTETERAPII

Nasze przedszkole posiada pracownię plastyczną, w której dwa razy w tygodniu odbywają się warsztaty plastyczne z elementami arteterapii. Celem warsztatów jest odkrywanie i pielęgnowanie naturalnej u dzieci ciekawości świata, kreatywności i radości tworzenia. Zajęcia z wykorzystaniem arteterapii umożliwiają dziecku wyrażenie swoich myśli, uczuć, emocji przy użyciu bogatego języka SZTUKI. Arteterapia jest skierowana na PROCES. Celem zajęć nie jest absolutnie efekt finalny w postaci "ładnego obrazka". Najważniejsza jest DZIAŁANIE.
Podczas warsztatów dzieci mają okazję w pełni wyrazić siebie przy pomocy sztuki- korzystają z bogactwa materiałów plastycznych, uczą się nowych technik artystycznych oraz poznają środki wyrazu artystycznego. Zajęcia odbywają się w środy i piątki (pod opieką artysty plastyka i arteterapeuty Oli Wikieł-Dudała)

TAŃCE

GIMNASTYKA KOREKCYJNA